KONTAKTUPPLYSNINGAR

Lokaltidningen Kävlinge Nya
Hantverkaregatan 18
232 34 Arlöv

Telefon: 010-206 45 22

 

Vi gör tidningen som når alla!

Medan andra tidningar koncentrerar sig på vida världen så bevakar vi det lokala.

Spridning & upplaga

Kävlinge kommun med tätorter som Löddeköpinge, Furulund, Hofterup och Dösjebro.
Upplaga: 12 600 exemplar.

 

Vid utebliven tidning använd denna länk:
http://utebliventidning.lokaltidningen.se/

 

KONTAKTUPPLYSNINGAR

Chefredaktör och ansvarig utgivare
Anders Sjölin
010-206 47 29
anders.sjolin@lokaltidningen.se
 
Reporter
John Nordh
010-206 47 27
john.nordh@lokaltidningen.se
 
Säljledare
Simon Andersson
010-206 46 11
simon.andersson@lokaltidningen.se
 
Grafisk formgivare
Maria Ellhult
010-206 47 77
maria.ellhult@lokaltidningen.se
 
Försäljningschef Skåne
Roger Sandell
010-206 46 04
roger.sandell@lokaltidningen.se
Nyhetsdesk och webbredaktion
Tipsa oss!
010-206 45 59
nyhetsdesk@lokaltidningen.se

Key account manager
Markus Svensson
010-206 46 26
markus.svensson@lokaltidningen.se
 

Servicecenter
010-206 45 90
servicecenter@lokaltidningen.se
Mediasäljare
Annelie Ekelöw
010-206 46 12
annelie.ekelow@lokaltidningen.se
 
 

Lokaltidningen Kävlinge Nyas nyhetsbrev

Anmäl dig till vårt nyhetsbrev och få de senaste nyheterna tisdag och fredag